De nieuwste Yamaha Waverunners(vanaf circa 2008) zijn allemaal gebouwd in NanoXcel, dit is een zeer sterk en licht materiaal maar door de samenstelling van dit composiet is dit zeer lastig te repareren.
https://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2019/11/logo-DPC-2020.png00Bjorn van Lammerenhttps://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2019/11/logo-DPC-2020.pngBjorn van Lammeren2025-08-14 07:24:292025-09-04 09:00:50Wat is Nanoxcel?
Carbon is een synoniem voor koolstofvezel, maar wat is het nu precies? Koolstofvezel is een materiaal dat bestaat uit extreem dunne vezels van koolstof.
De vezels met een dikte van ca. 5 – 10 micrometer bestaan uit langgerekte koolstofkristallen die min of meer evenwijdig zijn met de vezels. De vezel kenmerkt zich door een zeer kleine rek voordat de vezel breekt (minder dan een kwart van die van aramidevezel). Enige duizenden vezels worden getwijnd tot garen, dat als zodanig toegepast wordt, of eerst tot matten geweven wordt. De vezels en de matten worden voornamelijk gebruikt als versterking in kunsthars voor de fabricage van zeer sterke en lichte composieten. Koolstofvezel wordt soms “grafietvezel” genoemd. Dit is incorrect omdat grafiet een zeer zachte vorm van koolstof is die geen vezelstructuur heeft.
https://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2020/01/ferrari-f1-simulator-polyester-wing-carbon.jpg15122016Bjorn van Lammerenhttps://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2019/11/logo-DPC-2020.pngBjorn van Lammeren2025-08-08 09:20:512025-09-04 08:59:36Carbon
https://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2019/11/logo-DPC-2020.png00Bjorn van Lammerenhttps://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2019/11/logo-DPC-2020.pngBjorn van Lammeren2025-08-06 16:58:082025-09-04 09:00:27Polyester niet waterdicht?
Tegenwoordig krijgen wij steeds meer opdrachten om een polyester vloer of polyester wanden aan te brengen in een badkamer of natte cel. Wat zijn hier nou precies de voordelen van?
https://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2017/02/badkamervloer-waterdicht-polyester-gelcoat.jpg5001000Bjorn van Lammerenhttps://www.polyester.nl/wp-content/uploads/2019/11/logo-DPC-2020.pngBjorn van Lammeren2025-08-02 16:32:062025-09-04 08:59:16Waarom een polyester badkamer?
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.